wtorek, 11 listopada 2014

flomar- dryer


produkt ma wysuszać lakier na paznokciach. Wysusza- w każdym razie cienką warstwę wierzchnią. Mam tendencje do nakładania grubych zwałów lakieru, więc nie jestem pewna czy jest dla mnie ;) Dryer lekko nabłyszcza, mam wrażenie że tworzy nieco tłustawy film na lakierze, ale być może to tylko moje odczucie. Jeszcze nie nauczyłam się korzystać z tego produktu i mam wobec niego mieszane uczucia.

2 komentarze:

  1. Próbowałaś Seche Vite'u? Nie jest tani ale bardzo ułatwia sprawę. Bez niego nawet nie zabieram się za zdobienia bo też potrafię dowalić lakieru... No i bardzo przedłuża trwałość i odporność manicure'u.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie wiedziałam o jego istnieniu tbh, w moim przypadku trwałość lakieru leży po całości, mam bardzo zniszczone paznokcie, potrafię je wygiąć w drugą stronę, odpryskują, ścierają się po jednym dniu, są rozdwojone. Nie wiem czy jest sens testować nowość jeśli wina leży po stronie mojej płytki. Jak ją wyprowadzę, to wypróbuję, już nawet mam jako must have w terminarzu. W ogóle od kilku (na oko 3) lat nie zdobiłam paznokci, wróciłam do tego zajęcia niedawno ^^

      Usuń

Copyright © 2016 ToszekDesign project , Blogger